Kargo ve Teslimat

Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde kargo ücreti 10 TL’dir. Sipariş sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır. 

Siparişiniz sisteme “BEKLEMEDE” olarak düştükten sonra en erken 1, en geç 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günleri hariçtir.

Siparişlerinizi Yurtiçi Kargo ile tarafınıza gönderiyoruz.

Siparişiniz Yurtiçi Kargo tarafından 09:00-18:00 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler, faturasıyla birlikte gönderilmektedir. Faturasız kargo çıkışı yapılmamaktadır. 

Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo’yu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için bunun dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

“Sipariş adresinizi “Hesabım” sayfasında bulunan “Adreslerim” bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında “Yeni Adres Ekle” butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak çıkacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Ancak bu değişiklik hesabım sayfasına yansımaz sadece ilgili siparişi etkiler.

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

www.mojjobutik.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.