İade ve Değişim

Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içinde, Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.

Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) iş günüdür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 45 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade talebiyle mojjobutik.com’a gönderdiğiniz ürünlerin iade kargo masrafları firmamıza aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen faturanın arka yüzünde, mesafeli satış sözleşmesi bulunan nüshasındaki iade formunu eksiksiz doldurarak, Yurtiçi Kargo ile aşağıdaki adrese “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile gönderilen iade kargoları kabul edilmeyecektir. İade Adresi: Altıntaş Mah. Kıbrıs Cad. No: 43 Nazilli / Aydın

İade nedeniyle mojjobutik.com’a gönderdiğiniz ürünlerin satın aldığınız tarihteki fiyatları üzerinden iade tutarınız hesaplanmaktadır. Kargo bedeli tarafınıza iade edilmez. Sadece geri gönderdiğiniz ürünlerin bedelinin iadesi hesabınıza gerçekleştirilir. Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.  

Mağazamızdan faturanızı beyan ederek, kullanılmamış ürünlerinizin değişimini 14 gün içinde yapabilirsiniz. Defolu ürünlerin değişimi yapılmaz.
Mağazamızda para iadesi mümkün değildir.

Aksesuar kategorisi içinde bulunan ürünlerin iadesi, ürün teslim alındıktan sonra aynı gün içinde geri iade edilirse kabul edilmektedir.

Altıntaş Mah. Kıbrıs Cad. No: 43 Nazilli / Aydın

Her türlü ödemenizde, tarafımızdan bankanıza tüm tutar iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. 

Satın alınan ürünün ayıplı olduğunun anlaşılması halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren kırk beş (45) gün içerisinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa stoklarda bulunan ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

Her sipariş, faturasıyla birlikte kargoya verilir. Resmi faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşet içinde size ulaştırılır. Herhangi bir nedenden dolayı, faturanız siparişinizle birlikte gelmediyse, sitemiz üzerinden Siparişler sayfasından, ilgili siparişinize ait yasal faturaya ulaşabilirsiniz.

Sipariş tamamlanma aşamasından sonra siparişin iptal süreci 30 dakikadır. Bu süreçte siparişinizi telefonla bize ulaşarak iptal ederek ödemenizi geri alabilirsiniz. 30 dakikadan sonra siparişiniz depomuz tarafından fatura aşamasına geçilip kargo süreci başlatılacağından, iptal talepleriniz iade işlemleri aşamasına göre değerlendirilecektir.

mojjobutik.com’dan satın aldığınız ürünlerin sınırlı sayıda stoğu olmasından dolayı renk/beden/ürün değişimi yapılmamaktadır. Tarafımıza iade olarak gönderebilirsiniz. Veya dilerseniz mağazalarımızdan fatura/fiş ibraz etmek koşuluyla 14 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. (14 günü geçen ve fişi olmayan ürünlerde KESİNLİKLE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR. Bayilerimizde satışta olmayan ürünlerin değişimi yapılmamaktadır. Bu durumda ürünleri 14 gün içinde tarafımıza iade edebilirsiniz. )